Deutsch Polski
Cab holder V2
17.00 EUR 15.30 EUR
Recommended

Fenders 1 axle V2

21.97 EUR

Manufacturer: scale-parts
Model: SP-01-03-005
Shipment:3 days
Product avaliable (9 piece)
Weight:0.20 kg
Check shipping costs

Shipping of this product

Quantity:piece

Dimensions: 100x53x53 mm 
 
included: 
-2x fender - stainless steel 
-4x mounting plate
-8x m2x4 screws
-8x m2 nuts
 
the last image shows the fenders mounted on the scale-parts chassis
 
 The product is intended for persons over 14 years of age

There are currently no product reviews.

Write Review
Customers who bought this product also purchased
  • Błotniki na 2 osie V3

    Błotniki na 2 osie V3

    37.47 EUR

  • Lift zawieszenia +10 mm dla 6x4 ciągników tamiya

    Lift zawieszenia +10 mm dla 6x4 ciągników tamiya

    19.66 EUR

  • Imitacja zbiorników powietrza - aluminium

    Imitacja zbiorników powietrza - aluminium

    5.78 EUR

  • 1/14 Hak holowniczy do ciężarówek 1/14 i przyczep tamiya INOX

    1/14 Hak holowniczy do ciężarówek 1/14 i przyczep tamiya INOX

    6.94 EUR

  • Zakończenie ramy FMX ze zderzakiem, światłami i zaczepem v2

    Zakończenie ramy FMX ze zderzakiem, światłami i zaczepem v2

    81.41 EUR

  • M3 Nakrętka samokontrująca z wkładką poliamidową‎ - 50 sztuk

    M3 Nakrętka samokontrująca z wkładką poliamidową‎ - 50 sztuk

    1.90 EUR

I accept
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.