Deutsch Polski
Cab holder V2
17.06 EUR 15.36 EUR

Fenders 3 axle V2

36.21 EUR

Manufacturer: scale-parts
Model: SP-01-03-007
Shipment:3 days
Product avaliable (5 piece)
Weight:0.20 kg
Check shipping costs

Shipping of this product

Quantity:piece

Fenders 3 axle V2

Dimensions: 310x53x53 mm 
 
included: 
-2x fender - stainless steel 
-4x mounting plate
-24x m2x4 screws
-24x m2 nuts
 
the last image shows the fenders mounted on the scale-parts chassis
 
 The product is intended for persons over 14 years of age

There are currently no product reviews.

Write Review
Customers who bought this product also purchased
  • Osłona  V8 V4

    Osłona V8 V4

    35.28 EUR

  • Zakończenie ramy FMX ze zderzakiem, światłami i zaczepem v2

    Zakończenie ramy FMX ze zderzakiem, światłami i zaczepem v2

    81.71 EUR

  • M3 Nakrętka samokontrująca z wkładką poliamidową‎ - 50 sztuk

    M3 Nakrętka samokontrująca z wkładką poliamidową‎ - 50 sztuk

    1.90 EUR

  • M2 nakrętka - 50 sztuk

    M2 nakrętka - 50 sztuk

    1.67 EUR

  • M3 nakrętka - 50 sztuk

    M3 nakrętka - 50 sztuk

    1.16 EUR

  • M3 Podkładka okrągła 3,2x9 - 100 szt

    M3 Podkładka okrągła 3,2x9 - 100 szt

    1.83 EUR

I accept
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.